Portrety i życie - Nowiny

Portret Polaków

Świetna zabawa, połączona z nagrodami i udział w wyjątkowym projekcie.

W dobie rosnącej popularności serwisów społecznościowych Bank Pocztowy zaprasza do wspólnej zabawy przy tworzeniu portalu „Portret Polaków".

Portal „Portret Polaków" łączy dwa żywioły. Jednym z nich jest świetna zabawa, połączona z nagrodami. Drugim jest udział w tym wyjątkowym projekcie, który ma na celu stworzenie bazy zdjęć współczesnych Polaków z myślą o przyszłych pokoleniach. Codziennie będzie można wygrać 3 nagrody, co oznacza, że będzie ich ponad 1000 w ciągu roku. Raz na miesiąc pojawią się nagrody o większej wartości, a kulminację planujemy raz na pół roku - mówi Piotr Cegłowski, red. naczelny Business Magazine MANAGER, współtwórca portalu.

Serwis „Portret Polaków" to otwarty konkurs, w którym uczestniczyć może każdy. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.portretpolakow.com.pl i opublikować swoje zdjęcia w jednej z 12 galerii tematycznych. Specjalnie powołane Jury będzie wyróżniać i nagradzać upominkami autorów najciekawszych fotografii danego dnia i tygodnia, a raz w miesiącu przyznawane będą cenne nagrody autorom zdjęć miesiąca.

Więcej nowin o portretach