Malowanie portretów

Malowanie portretów

Komisji wspaniale realistyczne niestandardowe domowych portret twój najlepszy przyjaciel zwierząt malowane olejów z Twojego ulubionego zdjęcia. Moje sztuki domowych portrety będzie wychwytywania specjalne zwierząt kompana wyjątkowa osobowość i podobieństwo w dokładny obraz olejny, że będzie trwał całe życie. Te obrazy prawdziwego życia stworzenia trwałej pamięci psa, kota, królika lub inne zwierzę domowe. Staram się przedstawiać nie tylko swojego zwierzaka wygląd, ale także uchwycić istotę i ducha, który tak wiele miłości. Twoje zwierzę może być określonego w ulubionym tle dokonywania swojego zwierzaka portret jeszcze bardziej osobiste. Są namalowane na płótnie rozciągnięty w bardzo realistyczny styl, który odzwierciedla dokładnie swojego zwierzaka. Po zakończeniu I prześlemy ją nieoprawione, jak myślę, ramki na swój portret jest bardzo indywidualny wybór zależy od tego, gdzie zostaną umieszczone.

Moje przygotowanie zawodowe

Autor artykułu studiował malarstwo portretowe na pięcioletnim kursie w The Art Student League w Nowym Jorku i gdzie zdobył dyplom z wyróżnieniem. Pracowałem dla wielu najbardziej znanych firmach wydawniczych i moja książka zostały opublikowane na całym świecie. Możesz zobaczyć przykłady z nich pochodzące w moim Paperback Cover Gallery, W obecnej chwili postanowiłem skoncentrować się na malarstwie portretowym zwierząt domowych, które były zawsze takie ważną częścią mojego życia i czuję z nimi szczególną więź. Wiedząc, jak bardzo kochamy naszych zwierzęcych towarzyszy, staram się uchwycić w każdym zwierzaku unikalne cechy i wykorzystać to do dobrego portretu. Mimo że cieszy mnie moja praca dla wydawnictw, tworzenie obrazów tych domowych zwierząt, ich portrety uważam za bardziej satysfakcjonujące, gdyż odzwierciedlają zaangażowanie serca i przywiązania do naszych ukochanych zwierzęta. Wierzę, że w mej twórczości widać miłość do kotów, psów, królików i w końcu obrazów.

Zdjęcie Informacje

Pracuję z fotografii jest dostawa do stworzenia każdej zlecone domowych portret. Te fotografie powinny być jasne i dokładne z ostrych kolorów i dobrej szczegółowości. I również wymagać zbliżeń z głową w celu zapewnienia dokładności. Te zdjęcia nie muszą być większe niż 4 "x5". Możesz skontaktować się ze mną na