Propozycja dla artystów

Jeśli tworzysz portrety, to może mam dla Ciebie propozycję.

Jestem plastykiem i zajmuję się grafiką użytkową. Założyłem stronę portret.tworze.com, ale nie zajmuję się portretami. A wiec po co?

Zrobiłem stronę na potrzeby przyjaciela grafika. Był w trudnej sytuacji materialnej, a dorabiał rysując portrety na zamówienie. Stworzyłem więc stronę portrety.tworze.com, obudowałem ją tekstami o malarstwie portretowym i zebranymi w internecie notatkami o portretach. Wszystko po to by tym kontentem wypozycjonować jego ofertę rysowania portretów ze zdjęć. Niestety kolega zmarł, nazywał się Krzysztof Borecki był zdolnym grafikiem i rysownikiem, w tym portretów. Dla niego teraz zrobiłem inną stronę borecki.tworze.com, a portret tworze.com stała się nie potrzebna. Wisi sobie w internecie i o dziwo rośnie w górę jeśli idzie o popularność. Wywalić szkoda, nie wiedziałem co z nią zrobić.

Mam więc propozycje dla innych zajmujących się sztukami plastycznym, tu portretami, zupełnie za darmo, po koleżeńsku, możesz tu umieścić notkę o sobie, ofertę przykłady prac i linki do siebie. Pewnie masz już jakieś swoje miejsce w internecie, ale każdy dodatkowy link też coś wart, każde miejsce gdzie odnajdzie Cię klient to szansa.

Wyślij

PRZYKŁAD

co taka Twoja strona powinna zawierać

Notka artysty o sobie, a na górze Twoje imie i Nazwisko

4 przykładowe prace

portret na zamowienie
portret na zamowienie
portret na zamowienie
portret na zamowienie

Oferta wykonywania portretów

Linki do swojego miejsca w internecie